Płyn Biotrue 300 ml. Sosnowiec

Dostępność: 12 szt.
Wysyłka w: Dostępny
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

Biotrue? Multi Purpose Solution 300 ml.

 

Wielofunkcyjny płyn Nowej Generacji dla Alergików
firmy Bausch & Lomb

 

Biotrue? jest pierwszym innowacyjnym płynem opracowanym przez

firmę Bausch&Lomb jako idealne rozwiązanie dla Alergików

Płyn służy do pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji, płukania i przechowywania. Noszenie soczewek kontaktowych , szczególnie gdy mniej sypiamy i dłużej korzystamy z komputera, sprawia że zachowanie komfortu i zdrowia narządu wzroku staje się wyzwaniem. W trosce o soczewki i stan Twoich oczu stworzono płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych dopasowany do fizjologii narządu wzroku.

Płyn wielofunkcyjny Biotrue? rozpuszcza osady białkowe, oczyszcza, odrywa od powierzchni miękkich soczewek kontaktowych i usuwa nagromadzone na nich resztki filmu łzowego, zanieczyszczenie oraz złogi. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? zapobiega powstawaniu na powierzchni soczewek depozytów podrażniających oczy. Zabija także drobnoustroje chorobotwórcze.. Gdy soczewki przechowywane są w płynie, jego składniki tworzą na powierzchni soczewek nawilżającą powłokę, która pomaga utrzymać komfort noszenia przez cały dzień. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? może być również używany do płukania soczewek.

Płyn Biotrue?
Jest inspirowany biologią narządu wzroku i zawiera substancje zwilżającą będącą również składnikiem filmu łzowego, a jego odczyn jest dopasowany do pH prawidłowych łez.

Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue? zabezpiecza i chroni soczewki kontaktowe, przedłużając komfort ich noszenia, zapewnia długotrwały komfort przez cały dzień.

Płyn do soczewek Biotrue? jest wskazany do codziennej pielęgnacji, oczyszczani, usuwania osadów białkowych, płukania, chemicznej (nie termicznej) dezynfekcji oraz przechowywania miękkich (hydrofilowych) soczewek kontaktowych (w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych) zgodnie z zaleceniami specjalisty.

Zapobiega denaturacji pewnych białek zawartych we łzach, co ułatwia oczyszczanie soczewek kontaktowych i hamuje powstawanie osadów, które mogę powodować dyskomfort, a także przyczynić się do skrócenia czasu noszenia soczewek.

Dzięki zwilżaniu i oczyszczaniu soczewek płyn

Biotrue? działa jak Twoje oczy!

 

Data ważności : 2021.02

Termin przydatności po otwarciu:  3 miesiące

Produkt jest dopuszczony do obrotu poza aptecznego w Polsce.

 

Opinie o produkcie (1)

30 listopada 2013

Wyjątkowo skuteczny i delikatny jednocześnie płyn do soczewek. Polecam bo bardzo dobrze oczyszcza i nawilża soczewki, dzięki temu służą cały miesiąc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl