POLECAMY

Czas realizacji zamówień

CZAS REALIZACJI :

Staramy się aby czas realizacji na zamówione produkty był jak najkrótszy.

 CZAS OCZEKIWANIA na realizację zamówienia składa się:

- Data zaksięgowania wpłaty na koncie,                                                                                                        

- CZAS realizacji zamówienia przez obsługę sklepu,
- CZAS DOSTARCZENIA przesyłki przez Pocztę Polską , firmę kurierską Pocztex lub firmę kurierską Siódemka.

Czas realizacji możesz sprawdzić na stronie każdego produktu. Jeśli czas realizacji wynosi  do 24h oznacza to, że produkt mamy na magazynie i realizacja takiego zamówienia nastąpi w ciągu doby od zaksięgowania wpłaty. Czas realizacji produktów odnosi się do dni roboczych. Staramy się na bieżąco informować o czasie realizacji, wysyłając takową informacje mailem.

Oprócz tego na czas oczekiwania na zamówienie składa się czas dostarczenia. Jeśli wybierzesz dostawę Pocztą Polską czas dostawy trwa zazwyczaj 1-3 dni roboczych. Jeśli wybierzesz dostawę firmą kurierską czas dostawy trwa w czasie od 24 - 48h.

Jeśli zamawiasz kilka produktów to łączny czas realizacji zamówienia jest taki, jak dla produktu o najdłuższym czasie realizacji. Jeśli zamawiasz zatem trzy produkty: jeden o czasie realizacji do 24h, drugi do 3 dni, a trzeci  do 5 dni, to wysyłka nastąpi maksymalnie po 5 dniach roboczych. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia.

Przypominamy, że czas realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą gdy odnotujemy Twoją wpłatę lub otrzymamy Twoje potwierdzenie zamówienia za pobraniem.

RODZAJE DOSTAWY:

Oferujemy trzy sposoby dostawy:

- Poczta Polska,

- Firma Kurierska,

- odbiór osobisty w naszej siedzibie.

W przypadku Poczty Polskiej zawsze informujemy o tym, że przesyłkę do Ciebie wysłaliśmy. Czas dostawy wynosi 1-3 dni roboczych, choć Poczta nie gwarantuje terminowej wysyłki. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku (a w większych miastach także w soboty) w godzinach od 9 do 18. Jeżeli listonosz nie zostanie nikogo pod wskazany adresem pozostawi awizo, z którym w terminie do 14 dni należy udać się do najbliżej placówki pocztowej po odbiór paczki.

Firma kurierska deklaruje dostawę w 24 do 48 godz. Nasze wysyłki obsługuje firma Kurierska Siódemka i firma Kurierska Pocztex. Na życzenie otrzymasz dodatkowo maila z numerem listu przewozowego. Dzięki temu numerowi można sprawdzić co dzieje się z przesyłką na stronie http://www.siodemka.com/monitoring-przesylek  lub http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/ po wpisaniu podanego numeru listu przewozowego.

W przypadku zaginięcia przesyłki na poczcie lub u kuriera jesteśmy zobligowani terminem reklamacji określonym w regulaminie Poczty lub Kuriera. Dopiero po zakończeniu rozpatrywania reklamacji przez Pocztę Polską lub Kuriera jesteśmy w stanie dokonać zwrotu pieniędzy lub powtórnie realizować zamówienie.

Czas rozpatrywania reklamacji jest uzależniony od terminu zawiadomienia nas o powstałym problemie. Dlatego też, jeśli przesyłka nie dotrze w ciągu kilku dni od wysyłki prosimy o kontakt – wyjaśnimy sprawę. Staramy się pomagać naszym klientom  i zawsze interweniujemy w sprawie opóźnionych lub zaginionych przesyłek.


Czasami zdarza się, że przesyłka wysłana Pocztą Polską oczekuje w danym urzędzie pocztowym, a osoba dostarczająca nie zostawiła w Twojej skrzynce awizo. Zawsze w takich sytuacjach podajemy numer przesyłki, co ułatwia wyjaśnienie sprawy na poczcie.

OBECNIE Odbiór osobisty jest możliwy w naszej siedzibie :

SALON OPTYCZNY

Vision Optic Express

Sosnowiec ul. Grota Roweckiego 63

od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:30 -15:30

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów Zespół Vision Optic Express

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl