Bestsellery
Produkt dnia
ACUVUE® OASYS™  for Astigmatism
ACUVUE® OASYS™ for Astigmatism
86,90 zł
opakowanie
ACUVUE  RevitaLens 360 ml
ACUVUE RevitaLens 360 ml
26,90 zł
szt.
 ACUVUE OASYS  BC 8.4
ACUVUE OASYS BC 8.4
69,90 zł
 Płyn Horien Maxipack 480 ml
Płyn Horien Maxipack 480 ml
19,80 zł
komplet
Proclear  Sphere 3 szt.
Proclear Sphere 3 szt.
27,90 zł
ACUVUE RevitaLens 100 ml
ACUVUE RevitaLens 100 ml
14,90 zł
szt.
Okulary Sportowe  HAKER 01
Okulary Sportowe HAKER 01
119,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówień

CZAS REALIZACJI :

Staramy się aby czas realizacji na zamówione produkty był jak najkrótszy.

 CZAS OCZEKIWANIA na realizację zamówienia składa się:

- Data zaksięgowania wpłaty na koncie,                                                                                                        

- CZAS realizacji zamówienia przez obsługę sklepu,
- CZAS DOSTARCZENIA przesyłki przez Pocztę Polską , firmę kurierską Pocztex lub firmę kurierską Siódemka.

Czas realizacji możesz sprawdzić na stronie każdego produktu. Jeśli czas realizacji wynosi  do 24h oznacza to, że produkt mamy na magazynie i realizacja takiego zamówienia nastąpi w ciągu doby od zaksięgowania wpłaty. Czas realizacji produktów odnosi się do dni roboczych. Staramy się na bieżąco informować o czasie realizacji, wysyłając takową informacje mailem.

Oprócz tego na czas oczekiwania na zamówienie składa się czas dostarczenia. Jeśli wybierzesz dostawę Pocztą Polską czas dostawy trwa zazwyczaj 1-3 dni roboczych. Jeśli wybierzesz dostawę firmą kurierską czas dostawy trwa w czasie od 24 - 48h.

Jeśli zamawiasz kilka produktów to łączny czas realizacji zamówienia jest taki, jak dla produktu o najdłuższym czasie realizacji. Jeśli zamawiasz zatem trzy produkty: jeden o czasie realizacji do 24h, drugi do 3 dni, a trzeci  do 5 dni, to wysyłka nastąpi maksymalnie po 5 dniach roboczych. Do tego należy doliczyć czas dostarczenia.

Przypominamy, że czas realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą gdy odnotujemy Twoją wpłatę lub otrzymamy Twoje potwierdzenie zamówienia za pobraniem.

RODZAJE DOSTAWY:

Oferujemy trzy sposoby dostawy:

- Poczta Polska,

- Firma Kurierska,

- odbiór osobisty w naszej siedzibie.

W przypadku Poczty Polskiej zawsze informujemy o tym, że przesyłkę do Ciebie wysłaliśmy. Czas dostawy wynosi 1-3 dni roboczych, choć Poczta nie gwarantuje terminowej wysyłki. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku (a w większych miastach także w soboty) w godzinach od 9 do 18. Jeżeli listonosz nie zostanie nikogo pod wskazany adresem pozostawi awizo, z którym w terminie do 14 dni należy udać się do najbliżej placówki pocztowej po odbiór paczki.

Firma kurierska deklaruje dostawę w 24 do 48 godz. Nasze wysyłki obsługuje firma Kurierska Siódemka i firma Kurierska Pocztex. Na życzenie otrzymasz dodatkowo maila z numerem listu przewozowego. Dzięki temu numerowi można sprawdzić co dzieje się z przesyłką na stronie http://www.siodemka.com/monitoring-przesylek  lub http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/ po wpisaniu podanego numeru listu przewozowego.

W przypadku zaginięcia przesyłki na poczcie lub u kuriera jesteśmy zobligowani terminem reklamacji określonym w regulaminie Poczty lub Kuriera. Dopiero po zakończeniu rozpatrywania reklamacji przez Pocztę Polską lub Kuriera jesteśmy w stanie dokonać zwrotu pieniędzy lub powtórnie realizować zamówienie.

Czas rozpatrywania reklamacji jest uzależniony od terminu zawiadomienia nas o powstałym problemie. Dlatego też, jeśli przesyłka nie dotrze w ciągu kilku dni od wysyłki prosimy o kontakt – wyjaśnimy sprawę. Staramy się pomagać naszym klientom  i zawsze interweniujemy w sprawie opóźnionych lub zaginionych przesyłek.


Czasami zdarza się, że przesyłka wysłana Pocztą Polską oczekuje w danym urzędzie pocztowym, a osoba dostarczająca nie zostawiła w Twojej skrzynce awizo. Zawsze w takich sytuacjach podajemy numer przesyłki, co ułatwia wyjaśnienie sprawy na poczcie.

OBECNIE Odbiór osobisty jest możliwy w naszej siedzibie :

SALON OPTYCZNY

Vision Optic Express

Sosnowiec ul. Grota Roweckiego 63

od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:30 -15:30

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów Zespół Vision Optic Express

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl